środa, 20 czerwca 2018

Prezent na Wieczór Panieński - spersonalizowana gazeta


Rozpleciny, to dawny obrzęd obchodzony przez narzeczoną i druhny w ostatni wieczór przed ślubem. Zwyczaj ten zwany również warkoczem, był symbolicznym pożegnaniem panieństwa. Rytualnego rozczesania warkocza dokonywał najczęściej starosta weselny.
Sezon ślubny w pełni. Niejedna przyszła Panna Młoda czeka na niezapomniany wieczór panieński. I tu pojawia się nie lada wyzwanie dla świadkowych. Zaczyna się burza mózgów... Świadkowa gromadzi grono koleżanek, aby znaleźć interesujące rozwiązanie. Przygotowania do ślubu są długie i niejednokrotnie męczące, dlatego warto od nich odrobinę odetchnąć i przeżyć niezapomniany wieczór przedślubny.
Wieczór panieński to nie tylko quizy i konkursy. Liczy się przede wszystkim dobra atmosfera, super zabawa, która zintegruje uczestniczki imprezy. Kluczem udanego świętowania jest niezapomniany pomysł naprezent na wieczór panieński.
Przygotuj artykuł wraz ze zdjęciem bohaterki wieczoru na pierwszej stronie w gazecie. To ostanie szalone wyjście w życiu kobiety, w którym bierze udział w stanie wolnym, także upominek musi być niezapomniany.
Pamiątkowa gazeta opisująca dzieje bohaterki wieczoru sprawi, że Panna Młoda zaliczy swój wieczór panieński do najlepszych imprez w życiu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz