niedziela, 24 czerwca 2018

Prezent dla Taty


Prezent dla Taty
Czy współczesnych ojców można „zaszufladkować”? Każdy ojciec jest inny. Każdy wychowuje swoje dzieci jak czuje. Jednym z typów ojców jest tzw. „tata bodyguard”. Jego głównym zadaniem jest ochrona dziecka. Cały czas czuwa, jest obok i poskramia potencjalne zagrożenia. Zdarza się również tzw. „tata na niby”, który jest, ale jakby nieobecny. Pamięta jedynie o urodzinach dziecka, a reszta jakoś nieszczególnie go interesuje.
Wzajemna interakcja ojciec-syn i ojciec-córka powinna opierać się na zaangażowaniu obu stron. Wspólne rozmowy, odrabianie lekcji czy zabawy, to ważne kroki w zacieśnianiu więzi, które zaowocują na przyszłość.
Już niedługo Dzień Ojca. Podsuwamy pomysł, który zainspiruje do przekazania wyjątkowych życzeń dla Taty na pierwszej stronie w gazecie. Bez względu na to, czy tata jest miłośnikiem kawy, koneserem dobrych trunków, zapalonym kucharzem czy majsterkowiczem – Jego zdjęcie na okładce prasy wywoła nieskrywaną radość z otrzymanego upominku.
Już na samo słowo „tato” pojawia się uśmiech na twarzy. Ojciec jest wsparciem i radością. Wspominając radosne czasy dzieciństwa, kiedy to tato biegł za dwukołowym rowerkiem asekurując przed upadkiem, podziękujmy mu za te wszystkie lata, w których był oparciem i drogowskazem.
Przygotuj prezent dla taty już teraz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz