poniedziałek, 21 maja 2018

Prezent dla Mamy


„Nie ma jak u mamy, ciepły piec, cichy kąt...”, to słowa ponadczasowej, pięknej i wzruszającej piosenki Wojciecha Młynarskiego. Zapach świeżego bzu, stos ulepionych pierogów, unoszący się po całym domu aromat domowej zupy i wciąż ten sam radosny uśmiech na przywitanie – to wszystko i wiele innych kryje się w krótkim słowie „MAMA”. Tradycja Dnia Matki sięga czasów starożytnych Greków i Rzymian. Zgodnie ze zwyczajem, w Polsce, święto to obchodzimy od 1923 roku.
Prezent dla Mamy
Wiele kobiet twierdzi, że bycie mamą to najpiękniejsze życiowe doświadczenie. Jak być mamą idealną? Nie da się tego wyczytać w najlepszych poradnikach. Krótka definicja; Mama – człowiek o wielkim sercu, działa z intuicją, której towarzyszy bezgraniczna miłość rodzicielska.
Zbliża się 26 maja. Czas rozpocząć poszukiwania idealnego upominku dla Mamy. W tym wyjątkowym dniu wywołaj uśmiech na twarzy. Niezależnie od przedziału cenowego, w jakim szukasz upominku dla mamy, najistotniejsze jest to, ile zaangażowania włożysz w jego przygotowanie. Dlatego w dniu 26 maja, postaw na spersonalizowany Prezent na Dzień Mamy. Najwspanialsze życzenia w prasie – Twoja Mama na okładce gazety w dniu swojego święta. Wyraź wdzięczność za te wszystkie lata, kiedy była przy Tobie. Podaruj prezent prosto z serca.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza