poniedziałek, 7 maja 2018

Celebrujemy 10-rocznicę ślubu


Małżeństwo jest niezwykle inspirujące. Stad właśnie mnóstwo aforyzmów i sentencji dotyczących związku dwojga ludzi. Myślą przewodnią dzisiejszego posta, będą słowa francuskiego powieściopisarza, który obok Dickensa i Tołstoja był jednym z najważniejszych twórców współczesnej powieści europejskiej – o kim mowa? Honore de Balzac – autor słów: „Małżeństwo jest planetą, gdzie on jest biegunem północnym, ona południowym, dzieci zwrotnikami, a szczęście równikiem”.
Dziesiąty rok małżeństwa ma za sobą bagaż doświadczeń, a z biegiem lat będzie się on jeszcze powiększał. Lata te zapewne obfitowały w najróżniejsze, mniej lub bardziej emocjonujące wydarzenia. Istotne, aby w ciągu dalszej wspólnej podróży, mimo kłótni i cichych dni udało się odnaleźć szczęście.
Prezent na rocznicę ślubu
Prezent z okazji 10rocznicy ślubu może umocnić związek. Upłynęła dekada odkąd Młoda Para nałożyła sobie obrączki i ślubowała miłość. Wciąż są razem, a dziesięciolecie małżeństwa jest wspaniałą okazją do świętowania. Serwis Gazetomania przygotował radosne emocje i wyjątkowy pomysł na rocznicowe życzenia dla żony i dla męża. Na cynową rocznicę ślubu zamów artykuł na pierwszej stronie w gazecie. Egzemplarz zaprojektowany z myślą o Jubilatach. Prezent płynący prosto z serca zostanie zapamiętany na długo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz