wtorek, 10 kwietnia 2018

Pamiątka na 18-te urodziny


Prezent na Osiemnastkę
Osiemnastkę ma się raz w życiu, dlatego pora na toasty i fajerwerki. Ważne, aby impreza była wyjątkowa, pomysłowa i niezapomniana; aby spełnić ten ostatni warunek proponujemy toasty drinkami bezalkoholowymi :)
Osiemnastka to krok w poważne życie. Czy można przeżyć młodość i nie popełniać błędów? Pewnie nie, ale oto kilka rad jakie powinien usłyszeć każdy 18-latek. Korzystaj ze wskazówek rodziców – oni naprawdę chcą jak najlepiej. Szukaj powoli i spokojnie swojej drogi – odpowiedź przyjdzie w odpowiednim momencie. Ciesz się chwilą, podróżuj aby poznać nowe miejsca i nowe kultury. Szanuj rodziców i dziadków – Ich historia to także część Twojego życia.
Młodzi zwykle długo i z niecierpliwością wyczekują swojej osiemnastkowej imprezy. W ciągu roku szkolnego pewnie odbywają „maratony” takich spotkań, ale każdy czeka na ten swój wyjątkowy moment. Czym byłyby 18-ste Urodziny bez świetnego pomysłu na prezent? Najistotniejsze jest to, aby po wręczeniu prezentu zobaczyć szczery uśmiech i wzruszenie na twarzy zadowolonego Jubilata. Proponujemy artykuł i zdjęcie solenizanta na okładce gazety! To zabawny i oryginalny prezent na 18stkę. Wreszcie osiemnastolatek poczuje się jak prawdziwa gwiazda, rokujący biznesmen, sława kina czy utalentowany sportowiec.
Przygotuj gazetę na prezent na 18 urodziny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz