wtorek, 15 stycznia 2019

Dzień Babci i Dzień Dziadka    Piosenki, wierszyki i laurki… to znak, że Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Pyszne ciasta i zapach zupy roznoszący się w domowym zaciszu to znak rozpoznawczy babci. Mnóstwo ciekawych historii do opowiedzenia, majsterkowanie, przypomina nam z kolei o miłych chwilach spędzonych z dziadkiem.

    Dzień Babci i Dzień Dziadka to szczególne dni, w których wnuki mogą podziękować swoim dziadkom za wszystko co dla nich zrobili... Za troskę, opiekę i wspólnie spędzony czas.

A kiedy i jak Święta Dziadków obchodzone są w innych krajach? W USA Dzień Dziadków jest świętem narodowym od 1978. Początkowo ideą tego święta było zwrócenie uwagi na los osób starszych oraz ich samotność w domach opieki. Japończycy z kolei świętują Dzień Szacunku dla Wieku, który przypada 15 września. Japonia jest krajem, w którym osoby starsze traktowane są z należytymi im honorami. We Włoszech natomiast, Dzień Babci i Dziadka obchodzony jest w dniu kościelnego święta aniołów stróżów, który przypada na 2 października.

    Babcia i Dziadek to prawdziwa skarbnica wiedzy, pełna ciepła i troski. To dwie absolutnie wyjątkowe osoby z ogromnymi pokładami miłości, którą chcą się dzielić. Zawsze mają czas by wysłuchać i doradzić. W dniu Ich święta koniecznie pamiętaj o upominku. Przygotuj spersonalizowany Prezent na Dzień Babci lub Dzień Dziadka.
Gazeta z artykułem i zdjęciem dziadków na pierwszej stronie wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanych. Za pośrednictwem gazety złożysz Dziadkom serdeczne życzenia i w szczególny sposób wyrazisz, jak ważni są dla ciebie i jak bardzo Ich kochasz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza