niedziela, 9 grudnia 2018

Prezent na 50 Urodziny

Prezent na 50 urodziny

-->
„Dies natalis”, czyli dzień narodzin. Skąd tak naprawdę wzięła się tradycja obchodzenia urodzin i świętowania przyjścia na świat? Antyczni Rzymianie celebrowali swoje urodziny co roku. Grecy z kolei świętowali zawsze tego samego dnia każdego miesiąca. Pili wówczas najczęściej wino zmieszane z wodą.
Dacie urodzin przypisywano często magiczne znaczenie. Choć w starożytności dziecku nie poświęcano tak wielkiej uwagi, narodziny uważano za boski akt stworzenia, same w sobie były cudem życia. Wierzono również, że każdy ma swojego ducha-opiekuna, który czuwa nad nim od chwili narodzin i towarzyszy mu przez całe życie. Przesądy głosiły, że w dniu kolejnych rocznic przyjścia na świat, człowiek jest bliżej świata duchów i życzenia urodzinowe mają ogromną moc – w zależności jak przekazane, wychodzą na dobre albo na złe.
A jak współcześnie świętuje się urodziny? Można to zrobić na różne sposoby. Organizacja hucznej imprezy bądź spotkanie w domowym zaciszu w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. 50 urodziny to wyjątkowy czas na refleksję, podsumowania, ale także zupełnie nowy początek. Ten okrągły Jubileusz to ważna data w życiu każdego solenizanta. W jaki sposób najlepiej przekazać urodzinowe życzenia? Zobacz radość i ten błysk w oku Jubilata... Podaruj wyjątkowe wydanie gazety, które ukazało się właśnie w dniu Jego 50-tych Urodzin. Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć na sklepowej półce. Zamów spersonalizowany prezent, który będzie zapamiętany przez wiele lat.

Przygotuj gazetę na prezent na www.gazetomania.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza