sobota, 4 sierpnia 2018

Prezent na ślub

Prezent na ślub

Jedni mówią że byli sobie pisani, drudzy że to miłość od pierwszego wejrzenia. Ile par tyle wyjątkowych historii. Podążając tropem gwiazd, można niekiedy stwierdzić, że z jednymi znakami zodiaku dogadujemy się świetnie, a z niektórymi wręcz przeciwnie. I tu pojawiają się pytania... Do kogo jest nam najbliżej, a od kogo zdecydowanie trzymać się z daleka? Czym kierować się przy wyborze męża czy żony?
Rozważny i pragnący zbudować coś trwałego Koziorożec, nie będzie dobrym partnerem dla Strzelca, który nieustannie goni za nowymi przygodami i wyzwaniami. Dwa bardzo dominujące znaki zodiaku to Baran i Skorpion. Ich nieustępliwość i ciągła gotowość do walki wróży miłosną katastrofę. Z kolei świetnie dogadają się ze sobą Byk i Waga. Wspólne hobby i zainteresowania sprawią, że zawsze znajdą tematy do rozmów i nie będą się ze sobą nudzić. Podobnie w przypadku Bliźniąt i Strzelca – obydwoje energiczni i ciekawi świata z podobnym poczuciem humoru.
Z horoskopami jest z reguły tak, że mało kto przyznaje, że w nie wierzy, ale większość od czasu do czasu je przegląda. Choć wg gwiazd niektóre znaki zodiaku to całkowite przeciwieństwa, w praktyce jest nieco inaczej – pary tworzą idealne związki niezależnie od znaku zodiaku jaki związany jest z ich datą urodzenia.
Pomijając aspekt znaków zodiaku Pary Młodej, podaruj Wyjątkowy Prezent na Ślub. Najlepsze Życzenia dla Nowożeńców na pierwszej stronie w gazecie - sprzyjających gwiazd na nowej drodze życia. Spersonalizowana Gazeta to elegancka alternatywa dla tzw. „koperty” i pamiątka na lata.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz