czwartek, 5 lipca 2018

Życzenia w gazecie na 40 urdzony


Co najmniej kilka razy w roku stajemy przed dylematem wyboru prezentu. W zakupowym szale zapominamy, co tak naprawdę jest istotą obdarowywania. Liczy się to, ile z siebie damy wraz z prezentem. Gotowe prezenty tzw. „bezimienne” nie dadzą tyle radości co te spersonalizowane i przygotowane prosto z serca.
Przekroczenie granicy 40-tych urodzin jest wyjątkowym momentem dla Jubilata, ale i dla bliskich – rodziny i przyjaciół. To nie tylko możliwość „imprezowania”, ale także czas mile spędzony w gronie bliskich osób. „Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień” - warto właśnie ten Jubileusz zachować w pamięci.
Prezent na 40 urodziny
Spersonalizowana gazeta wzbudzi uśmiech i radość wszystkich zgromadzonych na uroczystości, łącznie z Jubilatem. Napisz własny test do gazety bądź skorzystaj z gotowych pomysłów na artykuł. Polecamy 40-latka w areszcie, mianowanego na ministra bądź po prostu wyjątkowego człowieka. A może Twój czterdziestolatek zawsze pragnął wcielić się rolę kultowego Jamesa Bonda? Może się nim stać już dziś – a zwłaszcza gdy dostrzeże swoje zdjęcie na okładce gazety. Wspólnie z Jubilatem, ciesz się udanym pomysłem na 40stkę. Prezent wysyłamy nawet w ciągu 24h. Śmiało ruszaj na imprezę i czekaj na reakcję obdarowanego – uśmiech na twarzy czterdziestolatka gwarantowany. Pomysł na czterdziestkę z gazetą to radość, satysfakcja i ciekawa przygoda.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz