wtorek, 6 lutego 2018

Upominek od serca dla Najbliższych na Walentynki


Prezent na Walentynki
14 lutego – sam środek zimy, a wiąże się z celebrowaniem gorącego uczucia. Walentynki to dzień, w którym możemy w szczególny sposób podkreślić, jak bardzo wyjątkowa jest dla nas druga osoba. Dzień zakochanych bardzo często kojarzy się z wyjściem do kina lub romantyczną kolacją tylko we dwoje. Często zapomina się, że Walentynki – podobnie jak Andrzejki, również mają swoje obrzędy, pewne tradycje i przesądy.
Walentynkowe wróżby bardzo często mają być zapowiedzią jak szybko panna spotka wybranka swojego serca, bądź kiedy stanie na ślubnym kobiercu. Niegdyś w dniu zakochanych panny wpatrywały się w niebo – jeżeli jako pierwszy nad głową niewiasty pojawił się ptak rudzik – oznaczało to, że jej wybranek będzie marynarzem, szczygieł - to wróżba wyjścia za mąż za milionera, wróbel zaś był oznaką kawalera niezamożnego, ale za to dającego ogromne szczęście w miłości. Również wiewiórki zapisały się na kartach walentynkowych przesądów. Spotkanie tego małego, rudego zwierzątka w dniu zakochanych sprowadza pecha. Walentynkowe wróżby i obrzędy dotyczyły głównie poznania swojej uczuciowej przyszłości.
Tradycja świętowania dnia zakochanych trafiła do nas z Zachodu. Dziś podpowiadamy co podarować na Walentynki, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Upominek dla zakochanych w formie spersonalizowanego artykułu ze zdjęciem na okładce. Pierwsza strona Gazety poświęcona kobiecie bądź mężczyźnie naszego serca. 14 lutego z Wyjątkowym Prezentem na Walentynki to sama radość i szczere emocje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz