środa, 31 stycznia 2018

PREZENT NA IMPREZĘ – karnawałową, urodzinową, firmową


Prezent na imprezę
Początek roku, środek zimy, a w kalendarzu czas zabaw i hulanek... Jak karnawał to zabawa koniecznie szalona i niecodzienna. Warto dać się porwać w takt muzyki i „naładować akumulatory” bo przed nami cały rok. Imprezy przebierańce, to już nie tylko ulubiona forma zabawy dzieci. Coraz częściej również dorośli przebierają się – i tak naprawdę nie jest ważne jaki strój wybiorą – zasada jest jedna – liczy się dobra zabawa.
Większości z nas karnawał kojarzy się z wielką imprezą w Rio de Janeiro. Gorąca brazylijska muzyka, uczestnicy roztańczeni w rytmie samby – to w czasie karnawału idealny pomysł na udaną imprezę firmową.
W tym roku koniec karnawału, tzw. ostatki, przypada 13 lutego. To ostatni dzwonek dla tych, którzy nie wybrali się jeszcze na huczne party. Dużym powodzeniem w czasie karnawału, cieszą się urodzinowe imprezy tematyczne, w których motywem przewodnim jest np.: „Powrót do lat 90-tych”, „Hollywood” czy „Dziki Zachód”. To wyjątkowa zabawa dla każdego.
Szukając Prezentu na Imprezę Urodzinową w karnawale, warto pokusić się o coś niecodziennego. Ze specjalnym wydaniem Gazety, impreza nigdy nie będzie nudna. Zatem do dzieła – zaskocz rodzinę i znajomych czymś niepowtarzalnym – artykuł i fotka Jubilata na pierwszej stronie gazety. Polecamy gotowy artykuł: „Największa impreza w Polsce”... wystarczy dodać zdjęcie solenizanta i niespodzianka gotowa. Pomysł na Prezent z Gazetomanią to świetna zabawa - niezapomniane wrażenia gwarantowane. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz